Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ABB, ‘Mucizeler Sirki’ne ev sahipliği yapacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), yarıyıl tatiline girecek olan öğrenciler için hazırlanan Mucizeler Sirki’ne ev sahipliği yapacak.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, Başkent Ankara Kalkınma Projesi (BAKAP) Başkent Tarım Kampüsü ve Rekreasyon Alanı’nda düzenlenecek olan ‘‘Mucizeler Sirki”ne ev sahipliği yapacak.

Hayvansız eğlendiren ve ısıtmalı dev sirk çadırında kurulan Mucizeler Sirk'i, çocuklara sanat, bilim ve eğlenceyi bir araya getirerek farklı bir tatil deneyimi sunacak. Sirkte gerçekleştirilecek gösterilerde, çocuklar sadece seyirci olmakla kalmayacak aynı zamanda interaktif etkinliklere katılarak bilgi ve deneyim kazanacak.

22-31 Ocak 2024 tarihleri arasında üç gösterim halinde düzenlenecek olan sirke katılım saatleri ise şöyle:

“Hafta içi birinci gösterim saat 13.00’te ikinci gösterim saat 16.00’da, hafta sonu birinci gösterim saat 13.00 ‘te ikinci gösterim saat 16.00’da, hafta sonu üçüncü gösterim saat 19.00’da.”

Ücretsiz ring seferleri düzenlenecek

Ankara Büyükşehir Belediyesi, çocukların yaratıcılıklarını ve merak duygularını desteklemek amacıyla gerçekleştirilecek Mucizeler Sirki’ne, AŞTİ’den BAKAP’a 11.00-21.00,  Kızılay Zafer Çarşısı’ndan BAKAP’a 11.00-21.00 saatleri arasında ücretsiz ring seferleri düzenleyecek.

Hibya Haber Ajansı