Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Altın günün tek kaybeden kıymetlisi oldu

Altın dünkü seansta da satıcılı seyrini devam ederken, son altı ayın en düşük seviyesine kadar geri çekildi. Sarı madenin bir süredir üzerindeki satış baskısı dünkü seansta da devam ederken, üst üste dördüncü seansı da kayıpla tamamlamaktan kaçamadı.

Altın dünkü seansta da

Altın dünkü seansta da satıcılı seyrini devam ederken, son altı ayın en düşük seviyesine kadar geri çekildi. Sarı madenin bir süredir üzerindeki satış baskısı dünkü seansta da devam ederken, üst üste dördüncü seansı da kayıpla tamamlamaktan kaçamadı. 1874 dolar/ons seviyesinden seansa başlayan sarı maden, 1858 dolar/ons seviyesinden seansın en düşük seviyesini kaydetmiş oldu. Gün sonuna doğru toparlanma yaşayan altın 1865 dolar/onstan seans kapanışı yaparak yüzde 0,5 kaybı hanesine yazmaktan kaçamadı.

 

Gümüş dünkü seansta altından ayrışarak yeşilde kapanış yapmayı başararak üç seansın ardından artıda kapanış yapmış oldu.  22,53 dolar/onstan seans açılışı yapan beyaz maden, 22,61 dolar/onstan kapanış yaparak yüzde 0,3 kazancı hanesine yazdı.

 

Platin dünkü seansta güçlü kazanımıyla dikkat çekerken, 900 dolar/onsun üzerine dönmeyi başarmış oldu. 892 dolar/onstan güne başlayan platin, 910 dolar/onstan kapanış yaparak yüzde 2 kazancı hanesine yazdı.

 

Paladyum günün en çok değer kazanıyla öne çıkarken, son bir ayın en yüksek kazancını elde ettiği günü geride bırakmış oldu. 1221 dolar/onstan güne başlayan paladyum, 1270 dolar/onstan günü sonu kapanışı yaparak yüzde 4,1 kazancı hanesine yazmış oldu.

Kaynak TROY

Hibya Haber Ajansı