Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Şahin: “Memlekette kimse evsiz kalmayacak”

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Güneyşehir Konut Temel Atma Töreni’nde yaptığı konuşmada memlekette kimsenin evsiz kalmayacağını söyledi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından Güneyşehir’deki konut yapımının ikinci etabı için temel atma töreni düzenlendi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin, Güneyşehir'de yeni bir şehir kurulduğunu belirterek, şu ifadeleri kullandı:

“Kuzeyşehir’de yeni bir şehir kuruldu. Güneyşehir’de yeni bir şehir kuruluyor. Kuş uçmaz kervan geçmez dağlarda hayat bulacak. Esnaf bizim ahi evranımız.  O kadar kıymetlisiniz ki bizim için. Bizim için o kadar önemlisiniz ki. Esnaf ana damar, omurgadır. Vücutlar şehirler gibi. Esnaf mutluysa huzurluysa şehir mutludur. Türkiye Yüzyılı belediyeciliği ete kemiğe bürünüyor.”

Güneyşehir’deki bu temelin çok özel bir temel olduğunu belirten Başkan Şahin, “Bu memlekette kimse evsiz kalmayacak. Hiç kimse kira fiyatları yüksek oldu diye şikayet etmeyecek. Gaziantep’i birlikte inşa edeceğiz. Kararlıyız, azimliyiz, sevdalıyız. Dağlardan şehirler kuruyoruz” diye konuştu.

Hibya Haber Ajansı