Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

EDUcube Hızlandırma Programı başvuruları başladı

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ETKİM ile Teknopark İstanbul ortaklığında hazırlanan “EDUcube Hızlandırma Programı” başvuruları başladı.

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB)

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ETKİM ile Teknopark İstanbul ortaklığında, eğitim teknolojileri alanında çalışan girişimci ve girişimci adaylarına yönelik "EDUcube Hızlandırma Programı" başvuruları başladı.

MEB'in yaptığı duyuruda EDUcube, eğitim teknolojileri alanında ya da eğitim teknolojilerine uyarlanabilecek alanlarda çalışan girişimlerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi iş fikirlerinin geliştirilmesi ve büyümesini amaçladığı ifade edildi.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, Milli Eğitim Bakanlığı, EDUcube ile başvurular arasından seçilecek girişimlerin, 22-23 Mayıs tarihlerinde Millî Eğitim Bakanlığı ve Teknopark İstanbul öncülüğünde düzenlenecek olan "Uluslararası Eğitimde Yapay Zekâ Formu 1. AR-GE Proje Pazarı"nda yer alacağını açıkladı.

Milli Eğitim Bakanlığı, EDUcube Hızlandırma Programı'na başvurmak isteyen girişimcilerin, 15 Mayıs 2024 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerini duyurdu.

 

Hibya Haber Ajansı