Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Era Koleji, 21 kampüsünü Öğretmenler Günü etkinliğinde buluşturdu

Çağın teknolojik ve bilimsel gelişmelerini ön planda tutarak çağdaş bir eğitim sistemi uygulayan Era Koleji, 21 kampüsünü Grand Cevahir Hotel’deki Öğretmenler Günü etkinliğinde buluşturdu. Etkinlikte 24 Kasım’a özel bir çekiliş yapılırken, öğretmen ve çalışanlar DJ performansı eşliğinde keyifli zaman geçirdi.

Bu haberin fotoğrafı yok

24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle ülke genelinde birçok etkinlik düzenlenirken, yerli eğitim kurumu büyük bir organizasyona imza attı. Çağın teknolojik ve bilimsel gelişmelerini ön planda tutarak çağdaş bir eğitim sistemi geliştiren Era Koleji, 21 kampüsündeki öğretmenlerle çalışanları Grand Cevahir Hotel’deki Öğretmenler Günü etkinliğinde buluşturdu. 

Öğretmenler Günü’ne özel çekiliş yapıldı

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda söz alan Era Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Şimşek, “Sevgili çağdaşlarım, açtığımız bu yeni yolda çağın öncüleri sizler ve sizlerin yetiştireceği nesiller olacak. Sizin yayacağınız bu ışıkla, güçlü yarınlar inşa edeceğiz" diyerek İstanbul, Bursa ve Kocaeli’ndeki kampüslerine yeni eğitim döneminde yenilerinin ekleneceği müjdesini verdi.

Era Koleji’nin gerçekleştirdiği kapsamlı etkinlikte Öğretmenler Günü’ne özel çekiliş yapıldı. Ardından öğretmenler, DJ performansına danslarıyla eşlik etti. Kurumun müzik öğretmenleri ise bu özel gün için şarkı söyledi. 

Hibya Haber Ajansı