Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personeline başarı ödülü verildi

Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı (SECAP 2023) Kapasite Geliştirme Eğitimine katılan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi personellerine ödülleri verildi.

Sürdürülebilir Enerji ve İklim

“Batı Balkanlar ve Türkiye’deki Belediye Başkanları Sözleşmesi” projesine gözlemci belediye olan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, proje kapsamında düzenlenen eğitimler, raporlama ve izleme eğitimi ile tamamlandı. Eğitim sonunda yapılan sınav sonuçlarına göre Eskişehir Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı personeli ödül almaya hak kazandı.

İstanbul’da, düzenlenen kamu kurum ve kuruluşlarından birçok uzman ve yetkili kişilerin yer aldığı SECAP 2023 Kapasite Geliştirme Eğitimi Ödül Töreninde, büyükşehir personeli ödüllerini aldı.

Konuyla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, “Enerji Dönüşümü için AB: Batı Balkanlar ve Türkiye’deki Belediye Başkanları Sözleşmesi projesi kapsamında, EU4 Enerji Dönüşümü: Balkanlar ve Türkiye'deki Belediyelerin İttifakı (EU4ETTR) ile birlikte, dayanıklı ve düşük emisyonlu bir topluma doğru işbirliği amaçlanmıştır. Eğitimler, 8 konu başlığı altında gerçekleştirilmiş olup ve SECAP (Sürdürülebilir Enerji ve İklim Eylem Planı) hazırlığı ve uygulanmasıyla ilgili tüm aşamalara değinilmiştir.” dedi.

Hibya Haber Ajansı