Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eskişehir’de basketbolseverlere modern saha

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Batıkent mahallesinde bulunan basketbol sahasını sil baştan yenileyerek basketbolseverlere modern bir saha daha kazandırdı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Batıkent

Eskişehir markasına düzenlediği yerel, ulusal ve uluslararası spor etkinlikleri ile büyük katkı sunan, amatör spora verdiği desteklerle sağlıklı nesiller yetiştirmek üzere çalışmalarını sürdüren Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, şehrin spor altyapısını güçlendirmeye devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı şehirdeki spor alanlarının sayısını artırırken bir taraftan da mevcut sahaların eksikliklerini gidererek yeniliyor. Branşlara özel spor alanları kazandırma çalışmaları kapsamında gençlerin yoğun olarak kullandığı Batıkent Basketbol Sahası modern bir görünüme kavuşturuluyor.

Eskiyen ve sağlıksız halinden eser kalmayan sahada, zemin çalışması yapılırken panyası değiştirilerek potaları yenilendi. Modern saha kısa sürede hizmete hazır hale getirilerek her yaştan sporseverin vazgeçilmez adresi olacak. Yetkililer, sporseverlere Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Batıkent Basketbol Sahasındaki çalışmaların kısa süre içerisinde bitirileceğini müjdelerken, spora ve sporcuya olan desteklerin aralıksız süreceğini kaydettiler.

 

Hibya Haber Ajansı