Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Eskişehir’de hizmet içi eğitim programı tamamlandı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Eskişehirlilere daha iyi hizmet verebilmek için gerçekleştirdiği hizmet içi eğitim programlarını aralıksız sürdürüyor. 2023 yılı ikinci altı aylık çalışmalarını kapsayan ve 5 gün süren hizmet içi eğitim programı birimlerin sunumlarıyla tamamlandı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi, Tepebaşı Belediyesi ve ESKİ Genel Müdürlüğü personelinin katılımıyla düzenlenen ve 2023 yılı ikinci altı aylık çalışmalarını kapsayan hizmet içi eğitim programı Büyükşehir Belediyesi TaşbaşıKültür Merkezi Kırmızı Salon’da gerçekleştirildi.

5 gün süre ile büyükşehir belediyesinin daire başkanlıklarının faaliyet alanları hakkında personeli bilgilendirme, kişisel gelişim ve motivasyon arttırma amacıyla eğitimler düzenlendi.

Eğitimler kapsamında, “İnsan kaynakları, satınalma, yazı işleri, zabıta, çevre koruma ve kontrol, sosyal hizmetler, kent tarihi, bilgi işlem, mali hizmetler, kültür, hukuk, gençlik ve spor hizmetleri, itfaiye,sivil savunma ve afet görevleri, iş sağlığı ve güvenliği” konuları ele alındı.

 

Hibya Haber Ajansı