Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Esmek Türk Sanat Müziği Korosu’ndan 100. yıl konseri

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından Cumhuriyetimizin 100. yılı onuruna düzenlenen konserde gönüllülerden oluşan Türk Sanat Müziği Korosu muhteşem bir konsere imza attı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Farklı meslek gruplarının ve emeklilerin gönüllü olarak ESMEK çatısı altında bir araya gelerek oluşturduğu ESMEK Türk Sanat Müziği Korosu, “100. Yıl Konseri” ile Eskişehirlilerle buluştu.

Cumhuriyetin 100. yılı onuruna Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Eskişehir Vali Yardımcısı Ali Çetin, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Çuhadar ile müzikseverler katıldı.

Birbirinden özel eserlerin seslendirildiği konserde muhteşem performansı ile büyük beğeni kazanan koronun şefliğini ise Orhan Eryılmaz üstlendi. Solo ve koro şarkıların başarıyla seslendirildiği konser sonunda koro, dinleyiciler tarafından uzun süre alkışlandı.

 Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Nihat Çuhadar konser sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce’nin selam ve sevgilerini ileterek koro şefi Orhan Eryılmaz’a çiçek takdim etti.

 

 

Hibya Haber Ajansı