Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Gelecek Partili Şahin: “Depremzede vatandaşlarımızın barınma sorunu nasıl çözülecek?”

Gelecek Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili İsa Mesih Şahin, Kahramanmaraş’ta tamamlanmayan deprem konutları, konteyner sıkıntısı ve şehir merkezinde kaldırılmamış molozlar gibi konuları ele aldı.

Gelecek Partisi Grup Başkanvekili

Gelecek Partisi Grup Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili İsa Mesih Şahin, Gelecek Partisi Onikişubat Belediye Başkan adayı Muharrem Çevik ile birlikte Kahramanmaraş’ta tamamlanmayan deprem konutları, konteyner sıkıntısı ve şehir merkezinde kaldırılmamış molozlar gibi konuları ele aldı.

Şahin, şehrin yaşadığı bu sorunlara dikkat çekerek çözüm için gerekli adımların atılması gerektiğini vurguladı.

Moloz yığınları arasında açıklama yapan Milletvekili Şahin, “Bugün, maalesef deprem bölgesindeki konteyner kentlerin kışa hazır olmadığını görüyoruz bu önemli bir sorun. Onun yanında en önemli sorun deprem bölgesinde yeterli konut yapılmıyor diye çok net bir uyarımız olmuştu. Bugün geldiğimiz noktada Kahramanmaraş’ta da diğer illerimizde de maalesef yeterli konut yapılmıyor. Ben buradan iktidar yetkililerine sesleniyorum deprem konutları nerede? Depremzede vatandaşlarımızın barınma sorunu nasıl çözülecek?” şeklinde konuştu.

Açıklamasından ardından Şahin, Gelecek Partisi Onikişubat Belediye Başkan Adayı Muharrem Çevik ile birlikte esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Hibya Haber Ajansı