Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Haliliye Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nde gençler yeni hobiler kazanıyor

Şanlıurfa, 24 Nisan (Hibya) – Haliliye Belediyesi Kültür ve Sanat Evi’nde vatandaşlar Def/bendir, ney, keman, bağlama, ebru, hüsn-i hat ve piyano dersleriyle yeni hobiler kazanıyor.

Bu haberin fotoğrafı yok

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatlarıyla vatandaşlara kaliteli zaman geçirecekleri yeni alanlar sunmaya devam ediyor.

Belediye bünyesinde yer alan ve Kamberiye Mahallesinde bulunan binanın Kültür ve Sanat Evi’ne dönüştürülmesinin ardından açılan def/bendir, ney, keman, bağlama, ebru, hüsn-i hat ve piyano kursları ilgi görüyor.

Kültür ve sanatla iç içe olunması, alışkanlık kazanılması ve boş zamanların değerlendirmesi amacıyla hayata geçirilen Kültür ve Sanat Evi'nde alanında uzman usta öğreticiler tarafından verilen dersler ile gençler, ilgi duydukları sanat dalında uygulamalı ve teorik eğitim alıyor. Keyifli zaman geçirdiklerini ve yeni hobiler kazanarak, kendilerini geliştirdiklerini ifade eden kursiyerler, sunulan imkanlar ve açılan kurslardan ötürü Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’a ve Haliliye Belediyesine teşekkür etti.

Hibya Haber Ajansı