Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Karaoğlan, FIFA U17 Dünya Kupası’na davet edildi

FIFA Kokartlı hakem Atilla Karaoğlan, 10 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında Endonezya’da gerçekleşecek olan FIFA U17 Dünya Kupası’na davet edildi.

FIFA Kokartlı hakem Atilla

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan (TFF) yapılan açıklamaya göre, FIFA Kokartlı hakem Atilla Karaoğlan 10 Kasım-2 Aralık 2023 tarihleri arasında Endonezya'da gerçekleşecek olan FIFA U17 Dünya Kupası'na davet edildi. İki yılda bir yapılan 17 Yaş Altı Dünya Kupası'nda görev almak üzere FIFA kokartlı yardımcı hakemler Ceyhun Sesigüzel ve Cevdet Kömürcüoğlu da FIFA tarafından organizasyona çağrıldı. Avrupa kıtasından aralarında Atilla Karaoğlan'ın da olduğu sadece 5 hakemin çağrıldığı şampiyonaya toplam 18 hakem, 36 yardımcı hakem, 18 video yardımcı hakem ve 3 yedek hakem davet edildi.

2023 yılı Ocak ayında FIFA kokartına sahip olan hakem, uluslararası kariyerinin ilk yılında U17 Dünya Kupası'na davet edilme başarısı göstermiş oldu. Atilla Karaoğlan daha önce de uluslararası kariyerinin henüz beşinci ayında, Macaristan'da gerçekleşen U17 Avrupa Şampiyonası finallerine UEFA tarafından davet edilerek, Almanya ile Fransa arasında oynanan şampiyonanın final müsabakasını da yönetme başarısını göstermişti.

Hibya Haber Ajansı