Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAYMEK’in ”Teknofest” gençliği, 92 proje ile ön değerlendirme aşamasına geçti

Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş.’nin (KAYMEK) Robotik Kodlama Atölyelerinde Teknofest gençliğinin proje çalışmaları tüm hızıyla devam ederken KAYMEK öğrencileri Teknofest yarışmasında toplam 92 proje ile ön değerlendirme aşamasına geçme başarısı gösterdi.

Kayseri Mesleki Eğitim ve

Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) tarafından düzenlenen Robotik Kodlama Atölyelerinde Teknofest gençliğinin proje çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Teknofest yarışmasına başvuruda bulunan KAYMEK Robotik Kodlama Atölyesi TeknOMRİS ve Demir Mızrak takımı öğrencileri 92 proje ile ön değerlendirme aşamasına geçme başarısı gösterdi. Öğrenciler, İnsanlık Yararına Teknolojiler, Engelsiz Yaşam Teknolojileri, Çevre ve Enerji Teknolojileri, Akıllı Ulaşım Sistemleri ve Eğitim Teknolojileri kategorilerinde toplam 92 proje ile ön değerlendirme aşamasına geçti.

KAYMEK Robotik Kodlama Atölyesi TeknOMRİS ve Demir Mızrak takımı öğrencileri, daima yanlarında olan ''genç dostu'' Başkan Büyükkılıç’a desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Hibya Haber Ajansı