Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kurum: “İstanbulumuzu güvenli hale getireceğiz”

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum, hane ziyaretleri kapsamında; Seyfullah Çaputoğlu ve Resul Çiçek’in evini ziyaret etti.

AK Parti’nin İstanbul Büyükşehir

Murat Kurum’un hane ziyaretlerinde ilk durağı, Üsküdar’da yaşayan ve kendisini daha önce çay içmeye devam ettiği videosu sosyal medyada gündem olan Seyfullah Çaputoğlu’nun evi oldu.

Çaputoğlu, Murat Kurum’u ekranlardan izlediğini ve çok sevdiğini söylerken; Kurum’a, 30 yıldır cebinde sakladığı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kartvizitini gösterdi.

Çaputoğlu’nun nişanlı torunu Kurum’u ağustos ayındaki nikahına davet etti, Kurum ise 1 Nisanda yapılacak seçimleri de işaret ederek belediye başkanı olarak nikahı kıyma sözü verdi. Hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, Çaputoğlu ailesinin yanından ayrılan Kurum, daha sonra Resul Çiçek ve ailesini de ziyaret etti.

Memleketinin Yusufeli olduğunu söyleyen Resul Çiçek, kentsel dönüşüm kapsamında evini teslim aldığını belirterek, Kurum’a teşekkürlerini sundu.

Çiçek ailesi sakinleri, “Oraya yapılan yatırımı görmeyen anlayamaz. Gerçekten büyük yatırımlar yapıldı orada. Hemen ‘Yarısı Bizden’ projesine başvurduk.” sözleriyle, yeni evlerine kavuştukları için mutluluklarını dile getirdi.

Kurum, ise “Şimdi inşallah projelerimizi Büyükşehir’de devam ettireceğiz. İstanbulumuzu güvenli hale getireceğiz.” dedi.

Hibya Haber Ajansı