Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Liv Hospital, Budapeşte’de hizmet vermeye başladı

Liv Hospital, Azerbaycan’dan sonra yurt dışındaki ikinci hastanesi Liv Hospital Duna Medical Center (DMC) ile Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de hizmet vermeye başladı.

Liv Hospital, Azerbaycan’dan sonra

Bilimsel çalışmaları, kalite akreditasyonları, güncel tanı-tedavi teknolojileri ve uzman hekim kadrosu ile Türkiye’nin uluslararası sağlık alanında referans hastanelerinden biri olan Liv Hospital, Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de hizmet vermeye başladı. 

Liv Hospital’ın ülke dışındaki ikinci; toplamda ise 8. şubesi olan Liv Hospital DMC başta Macaristan halkı olmak üzere, Avrupa, Balkanlar ve diğer yakın bölgelerden gelen misafirlere uluslararası standartta sağlık hizmeti sunmak için yola çıktı.

22 bin metrekare kapalı alanda hizmet veren Liv Hospital DMC, yoğun bakım da dahil toplamda 150 yatak ve 12 kattan oluşuyor. Hastalıkların tanı ve tedavisi için kullanılan güncel teknoloj, Liv Hospital’ın sağlık tecrübesi ile birleşince başarılı tedavinin yanında hasta memnuniyeti alanında da önemli avantajlar vaat ediyor. 50 farklı uzmanlık dalıyla hizmet verecek olan Liv Hosspital DMC bölgeye farklı ve üst düzey multidisipliner bir hizmet anlayışı getirmeyi hedefliyor.

Hibya Haber Ajansı