Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Muğla’da çocuklarla hikaye tamamlama eğitimi düzenlendi

Muğla Büyükşehir Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde Tiyatro Atölyesi’nde çocuklarla hikaye tamamlama eğitimi düzenledi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Türkan

Muğla Büyükşehir Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde çocukların hem eğlenmesi hem de yaratıcılıkların gelişmesi için uzman eğitmenlerle yapılan etkinliklere devam ediyor. Oyuncu Atakan İlbey Gür eşliğinde gerçekleştirilen Tiyatro Atölyesi'nde çocuklarla hikaye tamamlama etkinliği yapıldı.

Hikaye tamamlama etkinliğinde çocuklar Hilal Gürsu’nun Kimsenin Bilmediği Dil kitabındaki hikayeyi kendi düşünceleri ile tamamlayarak kendi hikayelerini yazdı. Hikaye tamamlama etkinliği ile çocukların düşünme becerileri gelişirken, düşünce üretebilme ve problem çözme becerileri de gelişiyor.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Türkan Saylan Çağdaş Yaşam Merkezi’nde çocuklara Tiyatro Atölyesi’nde hikaye Tamamlama eğitimi veren oyuncu Atakan İlbey Gür Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuarı Oyunculuk bölümü mezunu. Gönül, 49 ve Tempus filmlerinde oynayan oyuncu aynı zamanda birçok tiyatro ve kısa filmde de yer aldı.

Hibya Haber Ajansı