Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

OKX’in, Blockchain Economy Dubai Summit’in premium ortağı oldu

Web3 ekosisteminin geleceğini inşa etmede öncü rol oynayan teknoloji şirketi ve kripto borsası OKX bugün, 4-5 Ekim tarihlerinde Le Meridien Dubai Hotel & Conference Center’de gerçekleşecek olan dünyanın en büyük blok zinciri konferansı Blockchain Economy Dubai Summit’in İsim Sponsoru ve Premium Ortağı olduğunu duyurdu.

Web3 ekosisteminin geleceğini inşa

Konferansın ilk gününde OKX’in Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Yöneticisi Lennix Lai, saat 09.45 – 10.00 (TSİ) saatleri arasında “Ayı Piyasasında Yönünü Bulmak (Navigating the Bear Market)” konulu bir açılış konuşması yapacak. Lai ayrıca, Accenture’ın Web3 Yöneticisi Brett Hornung ve Areon’ın Network Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Deniz Perçin ile “Web3 ve Metaverse – Merkeziyetsiz Dijital Gerçeklikler Oluşturmak (Web3 and the Metaverse – Building Decentralized Digital Realities)” başlıklı panelde konuşacak. Panel, 5 Ekim’de 09.40 – 10.15 (TSİ) saatleri arasında Mimo’nun Büyüme ve Ürün Yöneticisi Ines Belkhir moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

OKX’in Ticari Faaliyetlerden Sorumlu Yöneticisi Lennix Lai yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Dubai’nin sanal varlıklar ve blok zinciri teknolojisinin geliştirilmesinde önemli küresel merkezlerden biri olarak öne çıktığına inanıyorum ve OKX olarak bölgenin dönüştürücü nitelikteki yenilikçi potansiyelinden dolayı heyecan duyuyoruz. Blockchain Economy Dubai Summit gibi etkinliklere sponsorluğumuz ve katılımımız sayesinde, diğer kripto oyuncularıyla kurduğumuz ilişkileri güçlendirmenin yanı sıra blok zinciri teknolojisini, bölgesel ekonomi ve teknoloji alanına nasıl daha iyi entegre edebileceğimizi tartışmayı hedefliyoruz.” 

OKX’in Blockchain Economy Dubai Summit sponsorluğu, Dubai ve BAE bölgesindeki sanal varlık ekosisteminin büyümesine destek olma taahhüdüne olan bağlılığını gösteriyor. OKX’in bu konudaki kararlılığı aslında konferansın da ötesine uzanıyor, zira şirket 15 Haziran’da, OKX Orta Doğu Fintech FZE’nin (OKX Orta Doğu), Dubai Sanal Varlık Düzenleme Kurulu’ndan (VARA) Minimum Uygulanabilir Ürün (MVP) Hazırlık lisansı aldığını duyurmuştu.

Blockchain Economy Dubai Summit, 85’in üzerinde ülkeden 3.000’den fazla katılımcıyı ağırlayacak. İki gün sürecek olan konferans, dünyanın en iyi kripto şirketlerini, blok zinciri girişimcilerini ve yenilikçi yapay zekâ geliştiricilerini bir araya getirmekle kalmayacak, ayrıca blok zinciri, kripto paralar ve yapay zekâ gibi devrim niteliğindeki teknolojileri keşfederek, finansın geleceğini yeniden şekillendirecek bir platform görevi de görecek.

Hibya Haber Ajansı