Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Öntürk: “Hatay’ın gerçek belediyeciliğe ihtiyacı var”

HATAY – 25.02.2024 – HİBYA – Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Hatay’ı gerçek belediyeciliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

HATAY - 25.02.2024 -

15 ilçede tam destek ile yoluna emin adımlarla devam eden Cumhur İttifakı Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Öntürk, Antakya’ya bağlı Serinyol, Karaali, Saraykent, Kocaabdi Mahalleleri’nde ziyaretlerde bulundu.

“Lütfen bizi rakip adaylar ile karşılaştırın”

Hatay için yapılacak çok iş, gidilecek çok yolları olduğunu kaydeden Öntürk, 10 yıldır mevcut HBB yönetiminin Hatay’a çivi dahi çakmadığını söyledi.

Merkezi yönetimin hizmetlerine paralel olarak şehri alt ve üstyapı yatırımlarıyla kalkındıracaklarını belirten Öntürk; “Hatay’ımızın imarı ve ihyası için yapacağımız tüm işler hemşehrilerimizle kurduğumuz gönül köprülerimiz kadar sağlam olacak. Bahane değil çözüm üreten gerçek belediyecilik düsturumuzla hizmete talibiz. Lütfen bizi rakip adaylarla milletimiz karşılaştırsın. Biz verdiğimiz sözde duranlarız. Hatay’a söz veriyoruz. Bu şehri 5 yılda ayağa kaldıracağız. Vatandaşlarımızdan tek isteğimiz bizi 31 Mart’ta desteklesinler” ifadelerini kullandı.

Öntürk, tüm vatandaşlardan Antakya Belediye Başkanlığı seçiminde İbrahim Naci Yapar’a, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde kendisine destek vermelerini istedi.

Hibya Haber Ajansı