Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özdağ: “Özgür Özel, yaptığınız şey ancak siyasi sirklerde yapılan bir palyaçoluktur”

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i eleştirip, ”’Yaptığınız şey, ancak siyasi sirklerde yapılan bir palyaçoluktur.” ifadesini kullandı.

Zafer Partisi Genel Başkanı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde basın açıklamasında bulunan Özdağ, Zafer Partisi’ne gönül veren gençlerin, artık annelerini babalarını da Zafer Partili olmaya ikna ettiğini söyledi.

Zafer Partisi'nin Kuşadası'nda önemli bir yükseliş yaşadığını aktaran Özdağ, ''Bu yükseliş, önümüzdeki 30 gün içinde Zafer Partisi’nin Kuşadası’nda birinci parti haline getirecek bir ivmeyi kazanmak üzere.'' dedi.

Özdağ, Türkiye’nin örtülü bir istilayla karşı karşıya olduğunu ileri sürüp, şöyle devam etti:

''Bu örtülü istilaya karşı yerel yönetimlerde diğer partilerden farklı olarak birde Zafer Partisi’nin bir yerel demokraside sığınmacı meselesine çözüm programı geliştirdiğini görüyoruz. Ülkemize sığınmacı olarak gelen ya da kaçak olarak gelenlerin sağda solda esnaflık yaptığı, dükkan açtığı, ticaret yaptıklarını görüyoruz. Buna Kuşadası Belediye Başkanımız Karamercan izin vermeyecek ve hepsini tek tek tek kapatacak. Burada esnaflığı Kuşadalılar yapar, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşları yapar. Keza Kuşadası’nı bir sığınmacı cenneti, bir göçmenistan olmasını engellemek için bundan sonra belediye hizmetlerinde Türk vatandaşlarına 1 lira olan belediye hizmeti, burada sığınmacı olarak gelen, kaçak olarak gelenler için 3 lira olacaktır. Buda kanunlara uygun bir uygulamadır. Böylece Kuşadası sığınmacıların, kaçakların uzak durduğu gelmek istemediği, gelenlerin de ayrıldıkları, böylece Kuşadası halkı üzerinde, Aydın halkı üzerinde baskının sığınmacı baskısının, kaçak baskısının ortadan kalktığı bir Kuşadası’na, Aydın’a ulaşacağız. Amacımız bütün Türkiye’de, genel seçimlerden sonra bir sene içinde yapmak. Çünkü Türkiye başka türlü bu yaşanan ekonomik krizden kurtulamaz”.''

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’i görüşmeye davet eden Özdağ, şunları kaydetti:

''Özgür Özel’in bütün kamuoyu önünde, kendisinin istediği televizyonda eğer benimle televizyonda Atatürk’ü, Atatürkçülüğü, Cumhuriyet tarihini tartışacak bilgi, donanım ve yüreğe sahipse görüşmeye davet ediyorum. Sayın Özgür Özel, her seçim öncesinde Atatürk’ü istismar yarışına giriyorsunuz. Yine evvelsi gün yaptığınız görüşmede, ‘Atatürk sizden şunu istiyor, Atatürk sizden bunu istiyor’ diye meclis grubunda konuştuğunuzu gördüm. Atatürk sizden bölücü sanatçı paçavralarının elini öpmenizi mi istiyor? Atatürk sizden Şeyh Sait Bulvarı ismi Diyarbakır’da bir caddeye verilirken, ‘ben Şeyh Sait’e vatan haini diyemem’ demenizi mi istiyor? Atatürk sizden, Tunceli adını verdiği bir şehre gidip, sevgili Dersimliler diye hitap etmenizi mi istiyor? Sayın Özgür Özel, yaptığınız şey ancak siyasi sirklerde yapılan bir palyaçoluktur.''

Hibya Haber Ajansı