Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Özdağ’dan Ulus Hali’nde bulunan Et ve Süt Kurumuna ziyaret

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcıları ve Zafer Partisi Ankara İl Başkanı Osman Demir ile birlikte Ankara Ulus Hali’nde bulunan Et ve Süt Kurumu’na ziyarette bulundu.

Zafer Partisi Genel Başkanı

Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, geçen hafta da yaptığını belirttiği Et ve Süt Kurumuna olan ziyaretini yineledi. Ankara, Ulus Hali'ndeki kuruma giden Özdağ, et fiyatlarına yüzde 25 zam geldiğini ve vatandaşın bu duruma tepkili olduğunu belirtti.

Ümit Özdağ, Et ve Süt Kurumu önünde sıra bekleyen vatandaşlarla sohbet etmesinin ardından "Hepsinin ortak ifade ettiği şey; ayda ancak 1 kez gelebildikleri. Hatta bir tanesi, '10. aydan beri ilk kez geldim' ifadesini kullandı. Özetle, enflasyon halkı ezmeye devam ediyor. Dar gelirliyi ezmeye devam ediyor ve dar gelirlinin başında gelen, ülkemizde sayıları 16 milyonu bulan emekli, dul ve yetim kardeşlerimizin üzerine enflasyon bir karabasan gibi adeta çökmüş durumda" açıklamasında bulundu.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, oluşan bu kuyrukların sebebini şöyle ifade etti:

"Aslında bu kuyrukların nedeni AK Parti'nin izlediği yanlış ekonomi politikaları olduğu gibi yanlış tarım ve hayvancılık politikalarıdır. Türk tarımını bitirdiler, Türk hayvancılığını bitirdiler. Bugün Türkiye kendi kendisine yeterli bir ülke olmaktan çıktı. Hayvancılıkta çöken bir ülke durumuna geldi. Başka türlü bu kötü noktaya gelmesi ve insanların bu kuyrukta beklemesi mümkün değildir."

Hibya Haber Ajansı