Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Şirket haberleri

AKENR – VBTS kapsamında şirket paylarına 14 Mayıs’a kadar brüt takas tedbiri getirilirken, açığa satış ve kredili işlem yasağı da 14 Mayıs’a kadar uzatıldı.

AKENR – VBTS kapsamında

AKENR – VBTS kapsamında şirket paylarına 14 Mayıs’a kadar brüt takas tedbiri getirilirken, açığa satış ve kredili işlem yasağı da 14 Mayıs’a kadar uzatıldı.
ANSGR – Ocak – Mart döneminde prim üretimi %80,0 artışla 16,5 milyar TL’ye yükseldi.
CVKMD – Şirketin yurt dışında bir şirket ile 4,1 milyon dolarlık Maden Cevheri Satışı konusunda anlaşma sağladığı açıklandı.
CANTE – Şirketin Venezuela'da kurulu Denarius Pumping Services de Venezuela C.A.,'nın %100 oranında pay sahibi olduğu ABD’de kurulu Denarius Pumping Services LLC'nin %65'ini 5,2 milyon dolara satın alma konusunda sözleşme imzaladığı açıklandı.
FROTO – Yurt dışında 500 milyon euroya kadar borçlanma aracı ihracı kapsamında borçlanma araçlarının yurt dışında nitelikli yatırımcılara satışı konusunda, BNP Paribas, Citigroup Global Markets Limited, HSBC Bank plc ve Société Générale’nin yetkilendirildiği açıklandı.
HUBVC – Şirketin ARHUB Bilişim’e 100.000 dolar yatırım yapılmasına karar verildiği açıklandı.
PASEU – Şirketin Metrans Danubia Slovakya ile Halkalı – Avrupa ve tersi yönde tren seferlerinin başlatılmasını içeren sözleşmenin imzalandığı açıklandı.
RGYAS – Şirket paylarının halka arzı kapsamında talepler 17 – 18 – 19 Nisan’da toplanacak.
UFUK – VBTS kapsamında şirket paylarına 14 Mayıs’a kadar emir paketi tedbiri getirildi.

Kaynak İnfo Yatırım

Hibya Haber Ajansı