Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÜMİT ÖZDAĞ, “BURCU KÖKSAL’A ZAFER PARTİSİ’NİN KAPILARI AÇIK”

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Cumhuriyet Halk Partisi Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal’ın ‘seçildiğimde Afyonkarahisar Belediyesi’nin kapıları, DEM Parti hariç bütün siyasi partilere açık olacak’ şeklindeki sözlerine yönelik açıklamalarda bulundu.

Bu haberin fotoğrafı yok

Prof. Dr. Ümit Özdağ: Şimdi bana gelen bilgiye göre, Ekrem İmamoğlu’nun CHP grup Başkan Vekili ve Afyon Belediye Başkan adayı Burcu Köksal hanımefendinin DEM’e karşı yapmış olduğu açıklama üzerine ‘ben belediye başkanı olursam şu partilileri belediyeye almam diyen ya kendine başka bir iş bulacak ya da başka parti bulacak’ diyerek Sayın Burcu Köksal’ı Cumhuriyet Halk Partisi’nden adeta kovmuş. Tabii İmamoğlu’nun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak CHP Grup Başkan Vekili olan bir hanımefendiyi partiden kovma yetkisi olmadığını düşünüyorum. Ama bu Cumhuriyet Halk Partisi’nde hâkim olan Demci iklimi gösteriyor. Ben Burcu Hanıma Zafer Partisi’nin kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade ediyorum.

Çünkü Zafer Partisi’nin kapıları DEM’e kapalı, Burcu Hanıma açıktır ama İmamoğlu’na kapılarımız hiçbir zaman açılmayacak. Çünkü İmamoğlu tarafını uzun süre önce belli etti. İmamoğlu Türkiye’nin tarafında değil büyükelçilerin tarafındadır. İmamoğlu DEM’in ve onun bölücü politikalarının yanındadır. Bu adımıyla da zaten kimin yanında olduğunu çok net bütün Türkiye’ye göstermiş bulunuyor.