Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Xi Jinping’in insan hakları alıntıları kitabı Paris’te tanıtıldı

“Xi Jinping’in İnsan Haklarının Saygıyla Korunmasına Dair Konuşmalarından Alıntılar” (Çince-Fransızca)  başlıklı kitabın tanıtım töreni ve “Küresel İnsan Hakları Yönetişimine Dair Çin Bilgeliği” semineri dün Paris’te başarıyla düzenlendi.

“Xi Jinping'in İnsan Haklarının

“Xi Jinping'in İnsan Haklarının Saygıyla Korunmasına Dair Konuşmalarından Alıntılar” (Çince-Fransızca)  başlıklı kitabın tanıtım töreni ve “Küresel İnsan Hakları Yönetişimine Dair Çin Bilgeliği” semineri dün Paris'te başarıyla düzenlendi.

Etkinliğe, Çin'in Paris Büyükelçiliği Geçici Maslahatgüzarı Chen Dong ve İnsanlığın Kader Birliği Avrupa Araştırma Merkezi Başkanı Jean-Christoph Bas'ın da aralarında bulunduğu, Çin ve Fransa'nın siyaset, ekonomi ve kültür alanlarından 60'tan fazla temsilci katıldı.

Çin'in Paris Büyükelçiliği Geçici Maslahatgüzarı Chen Dong, "Xi Jinping'in İnsan Haklarının Saygıyla Korunmasına Dair Konuşmalarından Alıntılar” kitabında, Çin Cumhurbaşkanı Xi'nin insan haklarına dair önemli ifadelerinin ve yorumlarının yer aldığını belirtti. Chen, bu ifadelerin Çin'in insan merkezli insan hakları anlayışını yansıttığını ve yeni çağda Çin Komünist Partisi'nin halka öncelik veren yönetim anlayışını ortaya koyduğunu ifade etti.

Hibya Haber Ajansı