Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Yazar Cengiz’in yeni kitabı “Hiç Böyle Düşünmemiştim” raflarda yerini aldı

Marka iletişimcisi ve yazar Osman Fatih Cengiz’in “Hiç Böyle Düşünmemiştim” adlı yeni kitabı çıktı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Osman Fatih Cengiz, hikaye anlatıcılığının kendi yaşamında çok dönüştürücü bir yeri olduğunu belirterek, kitapta da hayata dair “hiç böyle düşünmemiştim” dedirten gerçek hikayeler anlatıyor.

Çınaraltı Yayınları’ndan çıkan kitabın açıklamasında ise şu ifadeler yer alıyor:

“Hiç böyle düşünmemiştim!” bir hayret cümlesi. Daha önce bakmadığınız bir açıyı, ermediğiniz bir sırrı, görmediğiniz bir detayı, hiç aklınıza getirmediğiniz bir noktayı fark ettiğinizde hissettiğiniz duyguyu anımsayın.  Nasıl da heyecan verici ve hayret uyandırıcıdır. Sanki kapkaranlık bir odada bir ışık yanar ve birden ortalık aydınlanıverir. Aklınız berraklaşır. İçiniz kıpır kıpır olur. Taşlar birden şakır şakır yerine oturmaya başlar. İnanamazsınız.

İşte o an muhteşem bir andır. Eğer kıymeti bilinirse. Çünkü o anda büyülü bir şey olmuştur. Bir fikir doğmuştur. Bir problem çözülmüştür. Bir anda taşlar yerine oturmuştur. Parçalar birleşmiştir. Ve böyle anlarda sizin için mutlaka yepyeni bir şey ortaya çıkmıştır. Yepyeni bir bakış açısı. Yepyeni bir hayal kırıklığı. Yepyeni bir hayat dersi. Yepyeni bir karar. Belki de yepyeni bir başlangıç. Çünkü hayat, ‘hiç böyle düşünmemiştim’ dediğiniz anlarda anlamlanır.”

Hibya Haber Ajansı